Yardım:İçindekiler

MRWiki sitesinden

UmutGundogdu (Mesaj | Katkılar) tarafından oluşturulmuş 14:44, 26 Nisan 2012 tarihli sürüm
(fark) ← Önceki hali | en güncel halini göster (fark) | Sonraki hali → (fark)
Git ve: kullan, ara

Konu başlıkları

Kelime Önerisinde Bulunmak

Bir kelime önerisinde bulunmak istediğinizde yapmanız gereken yeni bir anket oluşturmaktır. Bulunduğunuz başlığın sayfasındaki "Değiştir" butonuna tıkladığınızda açılan sayfada kelime öneriniz ile ilgili anket başlatabilirsiniz. Bunun için sayfanın yukarısındaki soru işaretli kutucuğa tıklamanız yeterli. Karşınıza gelen kodda "Kelime önerinizi buraya giriniz" yazısını silip o satıra önerdiğiniz kelimeyi yazınız. Unutmayın ki sayfalarda değişiklik yapmak zorunda değilsiniz. Bulunduğunuz başlıktaki Türkçe kelime önerilerini beğeninize göre oylayabilir ve böylece Ortak MR Sözlüğü'ne önemli bir katkıda bulunabilirsiniz.


Referenaslar

Önerdiğiniz kelimenin daha önce nerelerde kullanılmış olduğunu "Referanslar" alt başlığında belirtmeniz çok faydalı olacaktır.

Tartışma

Terim açıklaması ve karşılık önerileri dışında yapmak istediğiniz yorumlar için "Tartışma" bölümünü kullanın. Tartışma bölümüne yazdığınız yazının sonuna imza butonunu kullanarak kendi isminizi ve tarihi girebilirsiniz. Böylece tartışma kısmında geçen konuşmaları takip etmek daha kolay olur.Oturum Açmak

Siteyi kullanmak için login olmak zorunda değilsiniz, ancak kullanmadan önce login olmanız anketlerin daha sağlıklı işlemesini sağlayacaktır.


Yeni girdi yapmak için lütfen sol taraftaki dolaşım menüsünde bulunan yeni sayfa kutucuğunu kullanınız. Yeni girdiler yapmadan önce T2 Relaxation başlığını inceleyerek oradaki biçimi örnek alabilirsiniz.

ilgili bağlantılar